Zrobione! 4 koszulki i 4 lata

Dziś moje czwarte blockchainowe urodziny, więc zrobiłam sobie mały prezent. Cztery koszulki według dwóch projektów, które najbardziej się Wam podobały.

Korzystając z Waszych sugestii, wprowadziłam drobne zmiany do projektów. Koszulka damska zyskała dopisek hive.blog, a napis na męskiej dostał "twardy" font, który podobał się kilku osobom.
Tym razem zamówiłam koszulki białe. Jeżeli się sprawdzą, to następnym razem zamówię projekty na czarnym tle - panoramę Twardogóry, która również zystała sporo głosów oraz "negatyw" zrealizowanego na tle białym projektu nr 4.

Koszulki zamówiłam na koszulkazpomyslem.pl. Standard to 100% bawełny o gramaturze 190g/m2. Koszulki są dość grube, nie prześwitują i są bardzo miłe w dotyku. Nawet tak małe zamówienie jest realizowane w deklarowanym czasie - w trzecim dniu roboczym dostałam informację o nadaniu przesyłki.
Damskie koszulki są taliowane, no i jak widać damskie M jest znacznie mniejsze od męskiego M. :)

Jedna koszulka męska ma charakter przydasia. Liczę, że trafi do jakiegoś Twardogórzanina - najprawdopodobniej przekażę ją na licytację podczas lokalnego finału WOŚP.

Zaczynam zatem akcję bywania tu i tam w koszulce z napisem. Zobaczymy, co z tego wyniknie. :)