Zamykam PUDełko 2023

Dzisiejsze pszczółki dopełniają dwunastkę tematycznych wpisów z okazji #hivepud.

PowerUp robiłam od 1 stycznia 2023, ale pszczółki wymyśliłam dopiero w lutym, więc dla symetrii i kompletu będą jeszcze dziś. W tym roku chciałabym po prostu postować i zwiększać HP. Wpisy o PUDzie nie są wyszukiwane przez internautów, więc potraktuję je jako swoisty koloryt i pamiątkę po roku 2023, w którym czasem miałam dołki twórcze. W tym roku pierwszego dnia każdego miesiąca mam nadzieję zasilać także tagi inne niż pl-blog. Zapewne będzie to przede wszystkim pl-przyroda, ale kto wie, kto wie - może kuchnia, może książki, może czasem pisownia. A może czasem weźmie mnie na "jestę blogerko" i będzie o wszystkim i o niczym. :)

Przypominajkowy charakter miniaturek z napisem PUD też traci na znaczeniu, bo chyba wszyscy na #polish wiedzą o inicjatywie i konkursie dla młodszych (reputacja poniżej 70) i mniejszych (100 < HP < 8000) kont. No a w przypadku większych PU nie ma sensu czekać do pierwszego, bo nagrodę kuratorską warto mieć większą od zaraz.

Przybytek, od którego głowa nie boli - grudzień:
VESTS: z 94 497 925 na 95 292 358.
Reputacja: 70.4 bez zmian.
HP: z 54,043 na 53,625 (+1002 wróci z kończącej się delegacji) - tu postanowiłam ponownie sprawdzić swoją pozycję w rankingu HiveBuzz, jest awans z 323 na 320.
Wiek w moons: 99. Setka niedługo.

Okazuje się, że w maju kiedy to zaczęłam dodawać takie podsumowania na końcu pudowego wpisu, słusznie przewidziałam, że orka raczej w 2024.

Dziś wpis krótki jak krótki był dzień. Najpierw odsypianie sylwestrowego siedzienia i oczekiwania na północ (pies niespokojny, bo huki było słychać właściwie od zmroku, dziecko do odebrania z domówki o 00:30), potem późne śniadanko, gotowanie obiadu (zużycie reszty soku z kiszenia buraczków na barszcz - trzeba nastawić następne), granie w gry, szykowanie na pendrivie dokumentów, które jutro będę wypełniać w pracy), obiad. Najciekawszy spacer w psem, bo w lesie były atrakcyjne grzyby i porosty. A po spacerze to już z górki - dzień się kończy. Miłe tło dnia: 3. Top Radia 357. Teraz 13. miejsce i Nirvana Smells Like Teen Spirit. Jestem bardzo ciekawa pierwszej dziesiątki, bo do tej pory w tej kwestii siedziałam pod kamieniem i nie wiedziałam, że istnieje Radio 357. Kulinarne tło dnia: wyśmienita karpatka, która jak wszystko co dobre, szybko się skończyła.

Dobrego 2024 roku!