TWARDOGÓRZANIE na Instagramie

Szanowni Czytelnicy!

TWARDOGÓRZANIE to przede wszystkim blog i zawsze blogiem pozostanie. Staram się jednak docierać do jak najszerszego grona odbiorców - osób preferujących teksty ilustrowane fotografiami, takich, które wolą obraz z krótkim komentarzem i takich, które najbardziej lubią przekaz za pośrednictwem obrazu. Stąd blogowi prawie od początku towarzyszyła strona na Facebooku, na której pojawiają się informacje w wersji skróconej i slajdy "Niedzieli z historią".

Ponieważ w międzyczasie archiwum TWARDOGÓRZAN spęczniało i zgromadzonych grafik jest już naprawdę dużo, przyszła pora na nowe medium. Narzędzia analityczne podpowiadają, że aż trzy czwarte odwiedzających bloga korzysta w tym celu ze swoich telefonów komórkowych, zatem wybór był stosunkowo prosty. Archiwalne i nowe "Niedziele z historią" będą udostępniane na Instagramie.

Konto na Instagramie nosi analogiczną nazwę - twardogorzanie, a publikacje opatruje hasztagami #niedzielazhistoria #twardogora #twardogorzanie.
Premierowe "Niedziele z historią" pojawiać się będą w każdą niedzielę, w ciągu tygodnia umieszczane na profilu będą dwa slajdy archiwalne. Nie zabraknie również zdjęć współczesnej Twardogóry.

Zapraszam do korzystania!