Infekcja przez oczy

Ostatnio znów miałam okazje do oprowadzania turystów po moim mieście. Reklamowałam bloga jako miejsce, gdzie mogą znaleźć więcej fotografii i grafik, których kilka mam wydrukowanych i prezentuję podczas wycieczek. Kilka osób było bardzo zainteresowanych historią księżnej Eleonory Charlotty i myślę, że zajrzą do mojego wpisu, który powstał kiedyś przy okazji TematówTygodnia.

Oczywiście mówię, jak nazywa się blog i konto instagramowe, ale pomysł jest taki, aby oprócz mojego gadania oddziaływanie odbywało się również przez oczy. Przeważnie robimy sobie wspólne zdjęcie z grupą, więc taki napis zostałby również w fotodokumentacji wycieczki. Zatem słowo kluczowe na koszulce i jakieś dodatki - może wzorki, może logo podpowiadające, w jakim miejscu sieci odbywa się moja działalność.

Oto sześć projektów - każdy nadaje się zarówno na koszulkę damską (dla mnie), jak i na męską (gdyby byli jeszcze jacyś zainteresowani byciem moim słupem reklamowym).

1. Po prostu Twardogórzanie2. Twardogórzanie i logo HIVE
3. Słowo kluczowe, logo i panorama miasta4. Hasło, logo, dekoracja
5. Hasło, loga socjali i supraporta z Młyńskiej6. W barwach flagi

Proszę o komentarze, który wzór uważacie za najładniejszy, a który za najlepiej przenoszący komunikat, że oprócz Twardogórzan mieszkańców miasta, są jeszcze "Twardogórzanie" - byt wirtualny i hasło do wpisania w wyszukiwarkę.