3 lata po widelcu

Każda okazja jest dobra, żeby powerupować konto (i wygrać delegację). Trzecie urodziny łańcucha Hive również.

Trzy lata minęły bardzo szybko. Działo się sporo. Również na giełdach. 8 kwietnia 2020 Hive miał swoje historyczne minimum - kosztował 0,087309$. Jeżeli ktoś wtedy sprzedawał lub wymieniał na Steem to cóż - nie była to najlepsza decyzja. Zwłaszcza że już trzy tygodnie później nadeszła pierwsza górka z cenami rzędu 90 centów.

ATH - 26 listopada 2021 roku. Ło Panie, to było! 3,41. Kto to wtedy tak skupował? Oczywiście po pompie była korekta. Najpierw do okolic dolara, a potem do połówki. Pod koniec 2022 roku mieliśmy dołek ze spadkiem poniżej 30 centów, więc korzystnie jest pisać i zbierać sobie HP. Jestem taki trochę Mr. Novogratz z piosenki. Hive - stop going sideways now. I say we have baaaaaa-ttooooo-med out. Bowess is bullish. Battomed out! Pewnie ktoś jest bearish. Hive can be 1$. Pls.

Społeczność #polish oczywiście przechodziła i przechodzi różne fluktuacje. Ostatni "dramowy" okres nastąpił mniej więcej rok temu. Była to gównoburza o downvoty. Burza zakończyła się szczęśliwie dla wszystkich. Przeciwnicy downvotów są już na innym blockchainie, gdzie niektórzy działają jako witnessi, a akceptujący system up-down zostali na Hive.
Cieszy mnie to, że od strony kreatywno-blogerskiej rozwijamy się teraz w sposób bardzo naturalny. Miło mi widziec każdą nową osobę i każdy powrót do blogowania po przerwie. Każdego dnia jest co poczytać i pooglądać. Spamu jest stosunkowo niewiele i są to głównie "przeklejki" z zewnętrznych blogów i innych blockchainów. Teoretycznie można mutować użytkowników, ale nie robię tego, bo wolę wiedzieć jak wygląda trending czy nowe #polish dla kogoś, kto dopiero przyszedł albo tylko ogląda z zewnątrz.

A teraz informacja dla wszystkich, którzy mają mniej niż 25 000 HP. Jest sobie taka urodzinowa inicjatywa z nagrodami w zamian za PowerUp zrobiony dziś. Zajrzyjcie do wpisu HivePowerBday Initiative - 100K HP Delegations in Prizes - wygra 9 osób, warunki do spełnienia nie są trudne, a z solidną delegacją można przez miesiąc wykręcić naprawdę niezły HivePower, który zostanie już na waszym koncie.

Happy Bday Hive!

I jeszcze jeden powód napisania tego krótkiego urodzinowego wpisu. Otóż bardzo chciałam, aby wśród eleganckich, klasycznych, bardzo hive'owych obrazków w tagu #hivepowerbday znalazł się ten oto jeż. :)